Klub Sportowy Akademia Judo

  • Data publikacji: Maj 23, 2019
    • Poznań, wielkopolskie, Polska


Pomysł utworzenia stowarzyszenia Klubu Sportowego Akademia Judo narodził się w głowie obecnego prezesa Radosława Miśkiewicz.

Akademia  chce się uczyć od najlepszych. Nasze dążenia do celu  są wsparte praktyką, innowatorskimi pomysłami i konsekwencją . młodością w zespole. W tej chwili trenujemy w 12 miejscach Poznania, Buku, Lubonia , Mosiny , Wiry, Opalenicy, Oborniki , Daszewice, Czapury.

Zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania dzieci, nie wynik jest ważny, a zdobyte umiejętności; przede wszystkim techniczne. Chcemy by takie zasady były naszą myślą przewodnią w codziennej pracy z młodzieżą... nie tylko pustymi słowami.

W naszym klubie z każdą grupą prowadzi trener, który jest zaangażowany w 100% w tym co robi. Przede wszystkim robi to z PASJĄ , z dziećmi i młodzieżą którzy chcą korzystać uroków JUDO.Ulica i numer lokalu: Taborowa 1
Numer telefonu: 881-57-56-76
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 10.00- 15.00.
Adres mailowy: biuro@akademiajudo.pl
Adres internetowy: www.akademiajudo.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Powiązane oferty

  • Fit-Fight Club Warszawa

    Fit-Fight Club Warszawa

    Kluby sportowe Warszawa (mazowieckie) Kwiecień 2, 2019

    Klub działa od marca 2008 roku i jest połączeniem klubu fitness oraz bazy treningowej do sportów walki.Posiadamy siłownię wyposażoną w sprzęt firmy Sewim oraz nowoczesne urządzenia ae...

Tarocistka z Londynu